+90 850 304 3 101 Eposta: info@petagog.net

Hakkımızda

Hakkımızda

Petagog, ülkemizde her geçen gün daha da büyüyen evcil hayvan gıda ve aksesuar sektöründe, evcil hayvan sahiplerine en kusursuz hizmeti verebilmek amacı ile kurulmuş, sokak hayvanları ve ihtiyaç sahibi hayvanları gözetmek için ticari bütçesinden pay ayıran bir firmadır. Kuruluş amacı Türkiye genelinde bir çok bayiliklerle birlikte, özel ve saygın bir pet shop satış ağı oluşturmaktır. Her ürünün en kalitelisi, en tazesi ve müşteriler tarafından bir çok arzu, dilek ışığında yenilenmiş ürün skalası; sokak hayvanlarına kendini adayanlara özel ürünleri  ve daha birçok farklı ürünüyle Petagog olarak en kısa zamanda yurtiçi pazarın kalitesini belirlemek amacındayız.

 

Evcil hayvanların tıpkı bizler gibi birçok ihtiyacı olduğunu hepimiz biliriz. Hatta neredeyse bir çocuk mesabesinde arzuları ve ihtiyaçları olan, daha yavruluk çağından itibaren sahiplerinin her türlü jestini kabul eden bu uysal varlıklara, merhamet ve sevgi ile birçok yardımda bulunmak isteriz. Petagog firması olarak bizler sizin bu hassasiyetinizi, sevgi ile oluşan bağlarınızı ticari bir plana dökerken, herhangi maddesel ticaret anlayışından uzak durmayı tercih ettik. Çünkü canlı varlıklara hizmet etmek hassasiyet ister. Bu hassasiyet, ürünlerin tazeliğinden tutun, en dayanıklı oyuncaklara kadar bizim satış politikamızı belirler.

 

İşte bu satış politikası ile kurulmuş firma, sizin arzularınızı daha siz alışveriş yapmadan bilmekteyiz. Çünkü bizlerde evcil hayvan sahipleri olarak bu firmayı kurduk ve tazelik, uzun ömürlü ihtiyaç arzularınızı en az sizin kadar hissetmekte ve ihtiyaç duymaktayız. Bu yüzden ürün port föyümüzde10.000 civarı kadar ürün ekledik. Mamadan, köpek oyuncaklarına kadar uzanan bu devasa ürünlerin arasında, ihtiyacınız olan bütün evcil hayvanlara özel yapılmış, en iyi markaların, en kaliteli aksesuar, yem, mama, kıyafet ürünlerini temin edebilirsiniz. Aynı zamanda bu markalarla olan bağımız sayesinde, ürün iade ve değişimleri konusunda oldukça iddialı bir konumdayız.

 

Petagog, bugün Türkiye’de, kuruluş amacını, kurucu unsurlarını en iyi bilen Petagog web satış kanallarından biridir. Çünkü kurucularının kendi evcil hayvan ihtiyaçları doğrultusunda planlanmış, büyük marka tecrübeleri ile şekillendirilmiş, tüketici hakları ve hürmeti kanunlarını çok iyi bilen, genç ve dinamik bir Petagog web satış kanalı olarak hizmete girmiştir. Hali hazırda büyük alış veriş Petagog web satış kanallarından ve https://petagog.net/ ile başladığımız ticari hayatımızın, en kısa zamanda yurtiçi Petshop ürünleri liderliğini, evcil- sokak hayvanları hassasiyeti ile ele alacağını düşünmekteyiz ve çalışmalarımızı bu doğrultuda devam ettirmekteyiz.


                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

 

 

 

home1-policy-1

ÜCRETSİZ KARGO

350₺ ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti bizden.

home1-policy-2

KALİTE GARANTİSİ

Tüm aldığınız ürünlerde geçerli olmak üzere kalite garantisi ile sizlere en iyi ürünleri sunmaktayız.

home1-policy-3

CANLI DESTEK

0850 304 3 101 nolu Whatsapp hattımızdan bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

petagog